Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Rzucanie zaklęć miłosnych

Zaklęcia

Rzucanie zaklęćZaklęcia. - to w magii, działanie , które składa się z wykonywania określonych czynności i wypowiadania określonych wyrażeń , ma na celu częściowe ukształtowanie naszej rzeczywistości. Zaklęcie może być zarówno afirmacją, gdyż wg jednych z modeli w magii, zaklęcie ma wpływać na naszą podświadomość. w magii zaklęcia bywają śpiewane ablo recytowane. Słabo zrozumiałe słowa wypowiadane przez maga podczas rzucania uroków,c zarów i zaklęć nazywają się inkantacją. Słowo pochodzi od późn. łac. incantatio oznacza ono 'czarowanie' od łac. incantare ' znaczy to zaczarować'; in- 'w (co); znaczy przeciw'; cantare.

Magiczna moc rzucania uroków miłosnych jest wpisana w tradycję czarowania i jest nieodłączną częścią kultury wielu narodów.

 

Jest wiele czynników, które mogą przyczynić się do skuteczności zaklęć lub tez zadecydować o ich niepowodzeniu. Na rytuał składa się bardzo wiele czynników, a najważniejsze z nich to:

- Kwadra Księżyca, odpowiednie składniki i narzędzia do rytuału, stan psychiczny maga, doświadczenie, moc osobista, wiara w działanie i skutki rytuału, oraz wola Kosmosu. 

Ważne jest kiedy rzucamy zaklęcie. Rozróżnia się cztery fazy Księżyca, tzw. kwadry. – nów, rosnący, pełnia i malejący. Każda z nich trwa po 7 dni i ma swoją specyfikę. Maksymalny efekt i moc zyskuje się, odprawiając zaklęcia podczas pełni, w wielu przypadkach jednak odpowiedniejsza jest inna pora.

Gdy chcemy by cos przybywało, zwiększało się, to zaklęcie takie powinno się wykonywać w czasie 1 kwadry czyli księżyca rosnącego.

W czasie nowiu albo nie robi się zaklęć, albo tylko te, które mają na celu pozbycie się czegoś na dobre.

Podczas ubywania księżyca najlepiej wychodzą zaklęcia powodujące zmniejszenie, usuwanie, spowolnienie. Każe zaklęcie działa najsilniej podczas pełni, w szczególności te związane z mocą i energią. 

Do każdego magicznego zaklęcia należy prawidłowo dobrać formułę zaklęcia. Istnieją rytuały lepsze i gorsze, jedne łatwo się przeprowadza inne są bardzo czasochłonne.  

Stan psychiczny adepta magii jest bardzo ważnym czynnikiem. Podczas rzucania uroków trzeba osiągnąć odpowiedni stan ducha i umysłu. Nie wolno mieć wątpliwości, należy wierzyć w to co się przeprowadza.

Podczas odprawiania rytuały należy się skupić. Jeśli np jest to zaklęcie miłosne musimy czuć miłość, jeśli jest to zaklęcie finansowe, musimy czuć moc pieniądza itp. Osoba która dokonuje magii powinna posiadać wiedzę, doświadczenie oraz rozeznanie w dziedzinie magii.

Każdy przeprowadzony rytuał zwiększa naszą moc osobistą i dlatego kolejne zaklęcia będą coraz potężniejsze. Mag powinien ćwiczyć nad wzmocnieniem mocy poprzez doświadczenie oraz medytacje i wizualizacje.  

Trzeba wierzyć w skuteczność odprawianego rytuału. Jeśli nie wierzymy, zaklęcie nie uda się. Magia nie jest zabawą, tylko wiarą w możliwość czynienia z niczego, coś. Adept magii musi wierzyć w siebie i w magię. Wiele osób najpierw chce wypróbować, czy zaklęcie zadziała a potem ewentualnie uwierzyć w ich skuteczność. Jest to błąd. Jeśli ktoś nie wierzy w magię i okultyzm i chce poeksperymentować, lepiej niech nie zaczyna. Należy zrozumieć ze magia to sposób na życie. 

Musimy tez wiedzieć, że zaklęcie przez dłuższy czas może nie zadziałać. Jest to spowodowane tym, iż Kosmos oraz nasza podświadomość zna dobry czas na spełnienie tej woli. Zdarza się też, że Kosmos odmawia pomocy, gdyż uważa że jest to dla nas złym wyjściem.

 

Wybierz interesujący Cię urok z poniższej listy np UROK1,  które musisz wysłać smsem na numer 7248

Przykład:

Wyslij sms o treści:

urok1

na numer

7248 

Koszt smsa to: 2 złote + VAT 2,46 PLN z VAT

Zestawienie wszystkich  dostępnych uroków:

 urok

Rzuć urok miłosny na kobietę

urok1

Rzuć urok miłosny na  mężczyznę

urok10

Zdaj egzamin w szkole

urok11

Zdaj egzamin prawo jazdy

urok13

Zaklęcie na poprawienie urody

urok14

Zaklęcie problemy z jedzeniem

urok15

Zaklęcie na piękniejsze włosy

urok16

Zaklęcie na piękniejsze paznokcie

urok17

Zaklęcie na rzucenie palenia

urok18

Wzmocnione zaklęcie na rzucenie palenia

urok19

Zaklęcie an zerwanie z nałogiem alkoholizmu

urok2

Zaklęcie miłosne on tylko dla Ciebie

urok20

Rzuć  alkohol

urok21

Rzuć  narkotyki

urok22

Szybko rzuć narkotyki

urok23

Zaklęcie na poprawę apetytu

urok24

Zaklęcie na poprawę sytuacji materialnej

urok25

Zaklęcie na awans w pracy

urok26

Zaklęcie na docenienie w pracy

urok27

Zaklęcie na znalezienie pracy

urok28

Zaklęcie na osiągniecie sukcesu zawodowego

urok29

Zaklęcie na udany urlop

urok3

Zaklęcie aby zapomnieć o miłości

urok30

Zaklęcie na udany lot

urok31

Zaklęcie na szczęście

urok32

Zaklęcie na udana uroczystość

urok33

Zaklęcie na udany wyjazd

urok34

Zaklęcie na odnalezienie szczęścia

urok35

Zaklęcia na nawiązanie pozytywnych znajomości

urok36

Zaklęcie na bezpieczeństwo

urok4

Zaklęcie miłosne , aby Cie partner zapomniał

urok5

Zaklęcia aby stać się atrakcyjną

urok6

Zaklęcia sprawiające, że Cie pokocha

urok7

Zaklęcia na atrakcyjność dla niego

urok8

Wspólne szczęście w partnerstwie

urok9

Zaklęcia na szybkie przygotowanie się do egzaminu