Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżka Sofia zna Twoje przeznaczenie

Wróżka Katarzyna

 

Czy jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać wasze życie? Co przyniesie wam przyszłość? Jutro, a kilka dni czy w ciągu lat? Chcecie dowiedzieć się, jakie niespodzianki na was czekają, jakie zasadzki szykuje na was los? Pragniecie miłości, zrozumienia, szczęścia finansowego, oraz zdrowia?

Dzięki kartom, szczególnie Tarota otrzymasz odpowiedź na wiele pytań. Jestem wierna swojej intuicji, ale przede wszystkim staram się jak najlepiej zrozumieć karty. 

Tarot nigdy się nie myli. Mylna może być jedynie interpretacja, gdy zanadto pozwoli się błądzić wyobraźni lub, gdy uważa się za osobę mądrzejsza od kart. 

Warto zacząć swoją przygodę z Tarotem jako wróżka czy osoba pytająca, gdyż karty te powstały po to, by pomóc Tobie, i abyś Ty mógł pomóc innym. 

Wróżeniem z kart Tarota zajmuję się od około 20 lat, ale profesjonalnie zajmuję się stawianiem kart od 15 lat. Początkowo dość długo wgłębiałam się w tajniki Tarota, by jak najlepiej wykorzystać jego możliwości oraz aby nie popełniać błędów w interpretacji, by nie krzywdzić ludzi. Ważne jest by karty przekazały idealnie obraz, by móc coś zmienić w przyszłości czy dojść do upragnionego celu. Moja pomyłka może przecież kosztować czyjeś szczęście, dlatego nie puszczam słów na wiatr. Wszelkie moje wypowiedzi, słowa, zdania są przemyślane, zgodne z tym co ujrzałam w rozkładach z kart. 

Oprócz Tarota z czasem zainteresowałam się I Cingiem. Jest to wielka Księga Przeznaczenia licząca sobie ponad 5 tysięcy lat. W trudnych pytaniach, staram się poradzić I Cingu. Do tego celu mam specjalne karty, które parę lat temu weszły na rynek światowy.

Dzięki tej wyroczni i jej przesłaniu można wiele dowiedzieć się na temat nas samych, naszego życia. I Cing daje te konkretną poradę, co należy zrobić w trudnych dla siebie sytuacjach życiowych. Jest panaceum na wszelkie trudne pytania zadawane przez pytające osoby. 

Warto choć raz w życiu spróbować poradzić się kart. Większość z Was zapewne będzie wielce zdumiona tym ile jest w kartach prawdy, tym w jaki sposób przedstawia one pewne wydarzenia, które już miały miejsce lub mają. Przepowiednia z kart nie jest jednak wyrocznia i niezmienną prawdą. Przyszłość jest zmienna, i w dłużej mierze zależna od nas. Mimo tego wiele wróżb ma przełożenie na przyszłość. Czasami oczywiście mogą się one modyfikować jeśli postąpimy inaczej niż na ten moment planowaliśmy. Jak wiemy człowiek ma zmienną naturę, i czasami zmienia zdanie odnośnie pewnych kwestii, których karty jeszcze nie przewidzą. 

We wróżbach internetowych skupiam uwagę głównie na dacie urodzenia, oraz załączonemu zdjęciu Niektórzy mogą stwierdzić ze nie widząc danej osoby nie można odczytać znaków z ich przyszłości. Wszystko jednak zależy od intuicji osoby wróżącej. Przez lata rozwijałam ją cały czas, i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, iż mam ją na tyle wyczuloną, iż potrafię dojść myślami do osoby, która zadaje pytania nawet na odległość. 

Zapraszam na szczerą rozmowę dotyczącą twojego życia oraz Twojej przyszłości. 

 

WRÓŻBY NA MAILA

 

 

Opcje usług ezoterycznych z kart Tarota

* wróżba bez limitu pytań + rozkład na 2 lata - 100 zł     ZAMÓW

* wróżba roczna  + 3 pytania  - 50 zł                             ZAMÓW

* wróżba na związek  - 35 zł                                          ZAMÓW  

* wróżba dla osób samotnych na okres 2 lat - 35 zł         ZAMÓW

* wróżba uczuciowa na 3 lata    - 50 zł                            ZAMÓW

* Analiza problemu - 35 zł                                             ZAMÓW

* Analiza osoby ( portret psychologiczny)- 35 zł               ZAMÓW

* Analiza snu   ( tylko takich, które się powtarzają i które robią na nas duże wrażenie po przebudzeniu, gdy czujemy że to coś dla                             nas oznacza) - 17 zł                               ZAMÓW

* Wróżba na najbliższą przyszłość (do 6 mcy) + 1 pytanie - 35 zł ZAMÓW

* możliwość indywidualnej wyceny w zależności od pytań

 

Po wybraniu i zakupie wróżby, proszę napisać do mnie wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Proszę przesłać datę urodzenia, zdjęcie tylko do mojego wglądu, oraz opcje wróżby wraz z pytaniami.

Postaram się odpowiedzieć na wiadomość jak najszybciej,- maksymalnie do 3 dni roboczych. 

Po otrzymaniu wróżby można jeszcze dopytać jeśli coś jest niezrozumiałe.

 

Płatności:

-System szybkich przelewów Internetowych Przelewy24, 

- PayPal ( informacje na maila)

- Płatności z zagraniczny ( numery kont bankowych z IBAN- informacje na maila)