Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Dobra wróżka Izabella

Wróżka Izabella

Wróżenie z kart u jednych wywołuje ironiczny uśmieszek, u innych zainteresowanie i chęć poznania. Wróżenie z kart może być zabawą, relaksem, a także może być refleksją nad własnym życiem.

Nie należy kart traktować jako wyroczni, ani się ich lękać. Ukazują one ewentualne przyszłe tendencje, które mogą nas czekać. Warto wziąć pod uwagę rady, ostrzeżenia, upomnienia oraz szanse, które karty odkryją przed nami.

Czasem karty mogą ostrzec przed pułapką losu, czasem dzięki nim uda się uniknąć ryzyka lub dojrzeć odpowiedni moment by nie przegapić życiowej okazji.

Wróżba z Tarota potrafi pomóc człowiekowi, ma być wskazówką, kierunkowskazem, pomocą w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

Przepowiednia taka czasami pokazuje nam coś o czym zapomnieliśmy, coś na czym powinniśmy się skupić by życie wyglądało lepiej.

Wróżba to doradztwo i mam świadomość, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność, ale też zdaje sobie sprawę z tego, że wróżby traktuje się często z przymrużeniem oka, i do końca się im nie wierzy.

Tarot ma to do siebie, że nie jest tylko narzędziem do przepowiadania przyszłości. To coś znacznie więcej, gdyż w kartach odbijają się nasze emocje, uczucia, plany, strach, możliwe przyszłe wydarzenia.

Wróżba to bardziej doradztwo życiowe. Karty potrafią nieść pomoc człowiekowi i nie mają one nic wspólnego ze złymi mocami, Diabłem, czy czarną magią.

Karty to tylko narzędzie w ręku osoby, która umie odczytywać ich przesłanie.

Moim głównym zadaniem gdy otrzymuje prośbę o wróżbę, jest dokładne przedstawienie tego co widzę w kartach. Staram się być ostrożna w tym co piszę, bo też nie chce ani nikogo straszyć, ani smucić, bo karty to nie wyrocznia, a nasza przyszłość jest płynna i w dużej mierze zależna od nas.

 

Przepowiadaniem przyszłości zajmuję się od kilkunastu lat.
Wróżę z Tarota, kart klasycznych, kart anielskich oraz cygańskich.

Moja wiedza i długoletnia praktyka pomogły wielu osobom

 

Zapraszam serdecznie do skorzystania z porady ezoterycznej.

 

Aby otrzymać wróżbę:

1. Wybierz opcję wróżby

2. napisz e-mail z pytaniami, załączonym zdjęciem i datą urodzenia

3. Po chwili wysyłam dane do przelewu, bądź można zrobić przelew przez system płatności, po otrzymaniu należności – wróżba zostanie przesłana na adres e-mailem do 2-3 dni.

Stawiam wróżby głównie z kart Tarota. Wróżby z kart klasycznych czy cygańskich są opisane w opcjach przedstawionych poniżej.

Inne możliwe formy płatności, dla osób mieszkających za granicą:
Przed przelaniem należności z zagranicy, proszę o wcześniejszy kontakt e-mail.
PayPal ( informacje na maila) 

 

Do ceny  wliczone jest 31 % podatków i opłat, które muszę uiścić.

( Kliknij myszką na nazwę wróżby a przejdziesz do systemu przelewów internetowych) 

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Analiza problemu – 35 zł

 

wróżba dla osób które posiadają jakiś konkretny problem w życiu, i nie wiedzą jak go rozwiązaćKarty przedstawią dokładną analizę sytuacji, wpływ przeszłości, teraźniejszości, możliwe opcje do wyboru i ich konsekwencje, 

Tarotowy Portret Psychologiczny – 35 zł

Polega na zbadaniu i przeanalizowaniu wrodzonych potencjałów człowieka, jego talentów, uzdolnień i predyspozycji. Mówi on także o wpływach z dzieciństwa, a także o ukrytych w podświadomości lęków, kompleksów czy spraw do przepracowania.

 

Portret Numerologiczny (obszerny)- 30 zł

Istnieją cztery główne liczby w numerologii

-liczba osobowości, liczba przeznaczenia, liczba serca, liczba ekspresji. Na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska można wyliczyć i objaśnić główne liczby które mogą determinować nasze życie.

 

Wróżba Partnerska na Rok – 35 zł

Wróżba dla osób, które są w związkach uczuciowych. Skupiam uwagę na uczuciach, perspektywach, przeszkodach, i określam najbardziej możliwe wydarzenia kolejnych 12 miesięcy związku.

Wróżba -Dwa pytania + rozkład na 3 mce – 38 zł

2 konkretne pytania+ rozkład z Tarota i kart klasycznych na okres 3- 6 miesięcy.

Wróżba finansowo- zawodowa na okres roku – 35 zł

Dla osób będących w związku ale także i dla tych którzy poszukują miłości. Przedstawię wydarzenia uczuciowe najbliższego roku, oraz dla osób samotnych określę mniej więcej czas, kiedy nastąpi poznanie odpowiedniej osoby na resztę życia.

 

Wróżba z kart klasycznych na okres 6 mcy – 38 zł

 

Wróżba kompleksowa – 47 zł

Rozkład kart na okres 12 kolejnych miesięcy, + 4 konkretne pytania+ rozkład partnerski.

 

Wróżba kompleksowa na 3 lata- 70 zł

 4 pytania+ rozkład partnerski+ rozkład na 3 kolejne lata.

Wróżba bez limitu pytań – 95 zł

Wróżba ta będzie dość obszerna, gdyż oprócz pytań mi zadanych, określę możliwe wydarzenia zbliżających się 3 lat, możliwości i przeszkody jakie możemy w życiu napotkać, przedstawię życie uczuciowe, rodzinne, finansowe, a także zdrowotne dla tych którzy o to poproszą.