Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Magia wróżb z kryształowej kuli

Wróżby z kryształowej kuli

Wróżenie z kryształowej kuli 

Kryształowa kula

W historii ludzkości można zauważyć, iż tworzyły się rozmaite sposoby poznania przyszłości i sił nadprzyrodzonych. Wszystkie środki i metody były badane i praktykowane przez jasnowidzów, wróżbitów czy magów.

Wśród wielu metod wpatrywanie się w kryształową kulę, zawsze było ulubionym sposobem wielu jasnowidzów na odczytywanie prawdy na temat przyszłości i nie tylko.

Kula jest dla tych którzy umieją cierpliwie i z wiarą przystępować do tej metody wróżbiarskiej.

Wróżenie z kryształowej kuli czy innych pokrewnych form były stosowane już w starożytności jako środek umożliwiający jasnowidzenie.

Podobno pierwszymi jasnowidzami posługującymi się kryształem byli Persowie. Grecy natomiast posługiwali się szkłem czystym zwierciadłem. W średniowieczu ta praktyka odrodził się w Europie. Znany był wtedy doktor Dee, który zdobył sławę dzięki swej sile przepowiadania przyszłości z kryształowej kuli. 

Prawdziwość widzeń w kryształach jest uznawana tak popularnie, że nie wymaga żadnej obrony, chociaż przedstawienie przekonującego wyjaśnienia tego zjawiska może być trudne.  

Ciężko jednak skusić się obecnie niektórym na zasięgnięcie rady osoby, która widzi przyszłość w Kuli. Często z kuli korzystają oszuści, ale nie należy mówić iż są to wszyscy wróżbici. DO posługiwania się kuli należy mieć zdolności jasnowidzenia, a nie jest to prosta rzecz.  

Prawdziwy jasnowidz nie wymusza zainteresowania całego świata dla mocy, jakimi dysponuje. Posiadanie prawdziwej intuicji duchowej jest zbyt cennym darem, by się z nim publicznie obnosić, dlatego unikajcie wróżek i pseudo wróżbitów, którzy mówią że są świetni, że ich wróżby się całkowicie sprawdzają i że mają oni wielki dar. Chełpienie się tym darem odbiera im rozsądek, zadufanie w sobie powoduje z czasem iż ten dar tracą. Trzeba znaleźć umiar w sobie by zrozumieć jasnowidztwo, czy wróżenie np. z Tarota. Celem takich jasnowidzów powinna być pomoc drugiemu człowiekowi i korzystanie z daru do kierowania swoim życiem w jak najlepszym kierunku.  

Nie wszystkie jednak projekcje z kryształowej kuli są widzeniem jasnowidzących. Zdarza się że liczne wizje są krysztale są projekcją obrazów z podświadomości, która, gdy obiekt znajduje się w transie hipnotycznym przejmuje kontrolę nad pozostającym czasowo w stanie uśpienia umysłem świadomym, tak jak mamy to w przypadku snu.