Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżby online

Wróżby online z fusów do kawy

Wróżba z fusów

 

Widzę w fusach osobą która się w Tobie zakocha. Ta wróżba sprawdzi sie do trzech miesięcy.

 

Tasenografia, czyli wróżenie z fusów, znana byłą już starożytnym Chińczykom. Do wróżenia z fusów nadaje się zarówno herbata, jak i kawa. Wystarczy zaparzyć kawę lub herbatę wypić ją i już można odczytywać przyszłość.


Filiżanka, która zamierzamy wykorzystać do celów wróżebnych powinna być wykonana z naturalnego tworzywa. Najlepiej użyć filiżanki białej, bez żadnych wzorków, które mogą zniekształcić przekaz wróżby.

Należy pamiętać o tym, że herbaty czy kawy nie wypijamy do końca, tylko zostawiamy tyle napoju, by zakrywała fusy. Następnie trzymając filiżankę w lewej ręce, trzykrotnie nią zakręcamy w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

W tym czasie umysł powinien być skupiony na pytaniu, które zadaje wyroczni. Później odwracamy filiżankę do góry dnem, tak, aby wypłynęła z niej reszta naparu, a pozostały same fusy. Wówczas można odczytywać znaki.


Fusy ułożone bliżej brzegu naczynia mówią o zdarzeniach, które nastąpią wkrótce, zaś fusy położone bliżej dna pokazują zdarzenia odległe.


Wróżenie z fusów jest narzędziem w rękach osób jasnowidzących i takich, które umieją otworzyć swoje oczy na świat niewidzialny. Puszczenie wyobraźni i otwarcie umysłu jest pierwszym krokiem ku uzyskaniu prawdziwej przepowiedni.