Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżby andrzejkowe - wrozba-online.pl

Wróżby andrzejkowe

Dzień świętego Andrzeja wypada na 29 listopada. Dawniej wierzono, że wigilia tego święta ma bardzo szczególną moc przyciągania na ziemię duchów, duch zmarłych oraz tych mniej dobrych duchów.

Ta noc uważana jest za doskonały czas do wróżenia. Wróżby andrzejkowe posiadają charakter najczęściej matrymonialny- nie wróży się pomyślności czy bogactwa, tylko mówi o życiu uczuciowym.

Kiedyś dziewczęta chciały dowiedzieć się czegoś o swoim przyszłym mężu.

Andrzejkowe wróżby są połączone z wierzeniami, według których w tym okresie z zaświatów przybywają na ziemię duchy. Możemy ich więc za pośrednictwem wróżb zapytać je, co nas czeka w najbliższym czasie. Dawniej wróżono tylko panienkom, teraz mężczyznom tez się wróży.

Najbardziej rozpowszechnioną wróżbą andrzejkową jest wróżenie z wosku. Do przeprowadzenia wróżby będzie nam potrzebny, naturalny wosk, klucz z dużą dziurką miska z wodą, oraz świeca.

Następnie podgrzewamy wosk w garnku, a gdy się roztopi , przelewamy go przez dziurkę od klucza prosto do garnka z wodą. Zapalmy przygotowaną wcześniej świecę, wyjmujemy zastygły wosk z wody i przystawiamy go w pobliże źródła światła tak by jego cień ukazał się na ścianie.

Symbole interpretuje osoba, która sobie wróży. Intuicyjnie wypatrujemy dla siebie znaku na najbliższy rok.

Wróżenie z butów to kolejny sposób na poznanie przyszłości. Można za siebie rzucić buty. Jeśli but upadnie czubkiem do wyjścia, dziewczyna wyjdzie za mąż, jeśli do wnętrza- zostanie starą panną. Z butami można tez zrobić trochę inaczej. Kilka osób które chcą uczestniczyć we wróżbie ściąga jednego buta i po kolei kładą je w kacie pokoju. Ten but który wyjdzie za próg drzwi, tego właściciel będzie w następnym roku w szczęśliwym związku, nawet małżeńskim.

Wróżba z obierzyny, polega na rzuceniu za głowę obierzyny z jabłka, a z kształtu, w jaki się ułoży odczytać pierwsza literę imienia przyszłego męża.

Wróżba z butelki polega na ustawieniu się uczestników zabawy w kole. W środku leżą karteczki z różnymi wróżbami. Uczestnicy po kolei kręcą butelką. Wróżbę stanowi karteczka na którą wskaże szyjka butelki.

Inną mało znaną wróżbą jest gotowanie klusek. Dziewczyny gotują kluski myśląc o ukochanym. Ta, której kluska pierwsza wypłynie na wierzch pierwsza wyjdzie za m aż za tego, o którym pomyślała.

Do przeprowadzenia wróżby z obrączką będzie potrzebny długi włos, na który nawlekamy używaną obrączkę. Następnie należy wziąć koniuszek włosa w palce, oprzeć łokieć na stole, tak by obrączka zwisała w powietrzu. Po uprzednim przygotowanej szklance nalewamy połowę wody i posuwamy ją pod zwisającą obrączkę, tak aby znajdowała się ona w szklance.

Od teraz liczy się czas, jaki mija przy 300 uderzeniach serca, licząc ile razy, mimo nieruchomej ręki, wahadełko uderzy o ścianę szklanki. Uzyskany wynik odejmujemy od sumy liter swego i mienia i nazwiska. Jeśli wyjdzie liczba ujemna, ślub nastąpi w ciągu roku.

 

 

 WRÓŻBA ANDRZEJKOWA Z KART TAROTA LUB KART KLASYCZNYCH

W listopadzie wkraczamy okres andrzejkowych wróżb i zabaw. Większość z nas spotka się w gronie swoich najbliższych i przyjaciół na zabawie andrzejkowej. Część z nas spróbuje swoich sił w przeróżnych zabawach i wróżbach.

Staropolska tradycja głosi, że Andrzejki to najlepszy czas w roku, w którym powinno się przepowiadać przyszłość, gdyż św. Andrzej w tym czasie otwiera wrota przyszłości i uchyla rąbka tajemnicy. 

Zapraszam

Kompleksowa roczna wróżba na maila od wróżki Izabelli 

 

(rozkład roczny + 5 pytań, rozkład partnerski, karta roczna, rada I Cing na rok)

ZAMAWIAM

Napisz do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij swoje zdjęcie, datę urodzenia, i pytania do wróżby