Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżby tarota

Tarot przyjacielem człowieka

Tarotem posługiwano się od wielu wieków, by przewidywać przyszłość i odsłaniać ukryte prawdy o człowieku. W niedawnych czasach Tarot zyskał złą sławę, został potępiony przez Kościół i uznany za zły, kojarzony z czarną magią. Tarot jednak nie ma nic wspólnego z pojęciem zła, czy dobra, chyba że osoba nim posługująca się takim go uczyni. 
Tarot pozostaje poza naszym wyobrażeniem dobra i zła, a jedynie odbija energię chwili i osoby stawiającej karty. Posługiwanie się tarotem jest drogą do otwarcia się na wewnętrzną mądrość i ukrytą wiedzę.
Ponieważ Kościół lęka się wszelkiej ezoteryki, tarot został utożsamiony niesłusznie z czarną magią i dlatego ludzie często lękają się jego mocy. Niestety, te powszechne skojarzenia pozostają głęboko w naszej psychice indywidualnej oraz zbiorowej.
Tarot sam w sobie nie kłóci się z jakimkolwiek wyznaniem czy wiarą, stanowi narzędzie do odkrywania tego co jest prawdą.

Ze względu na powiązania z alchemią, psychologią, astrologią, numerologia, kabałą, mistycyzmem chrześcijańskim, filozofią Wschody i wieloma innymi tradycjami tarot jest dostępny dla każdego. Stanowi zwierciadło ludzkiej duszy. 

Symbole i archetypy w kartach mają głębokie, wielopoziomowe i wielowarstwowe znaczenie. Otwierają nas one na ukryta głębie nas samych. Tarot zatem jest również wyjątkowym narzędziem zrozumienia samego siebie, a także pomaga podejmować decyzje dotyczące przyszłości.
Karty te zapewniają nam bezpośrednią i szybka drogę do zrozumienia rytmów i wzorców, które działają w naszym życiu.
Tarot przewiduje pewne zachowania i zdarzenia, które dopiero nas czekają. Tarot daje nam wskazówki co do naszego przyszłego życia, pomaga zrozumieć problemy a nawet je rozwiązać.

Karty ukazują otaczające nas nastoje i energię, pozwalają nam też w każdej chwili przyjrzeć się sobie samym, otworzyć się na możliwości, a przede wszystkim odkryć samych siebie.

Karty tarota to zwierciadło naszych uczuć, emocji, duszy i jestestwa. Pomaga nam zrozumieć życie i odpowiednio nakierować na przyszłość. Karty te nigdy nie kłamią, jedynie interpretacja może być mylą, i brak skupienia przy wyciąganiu czy przekładaniu kart.
Dopóki nie zrzucamy z siebie odpowiedzialności za nasze wybory, mówiąc” karty za mnie zdecydowały”, dopóty tarot może w przedziwny sposób opisać nasze zachowanie.

Tarot nie tylko daje nam świeże spojrzenie na kwestie podejmowania decyzji i pomaga rozwinąć zaufanie do swojego instynktu i intuicji, ale również otwiera przed nami nowe horyzonty w związkach, pracy i osobistym spełnieniu.

{jcomments on}