Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Tarot pokazuję jaką drogą pójść.

Tarot wskazówką

Każdy z nas czasami potrzebuje pomocy. Jeśli nie znajdzie jej wśród znajomych czy sam sobie nie poradzi z trudnościami, zwraca się w stronę Boga, a coraz częściej w stronę magii i kart Tarota.

Każdy kto miał coś kiedykolwiek wspólnego z Tarotem podchodziło niego z niewiarą, dystansem, ale ciekawością. Co jest takiego w Tarocie co sprawia że gdy już raz zajrzymy w karty będziemy chcieli do nich wracać? 

Tarot ogólnie mówiąc to wędrówka człowieka przez życie, przedstawiona za pomocą archetypów w Tarocie. Tarot w bardzo szczególny i prawdziwy sposób przekazuje informację dotyczące człowieka. Jest w stanie opisać jego cechy charakteru, te dobre i te złe, opisuje również nasze możliwości na dalsze życie, przeszkody jakie staną nam na drodze. Tarot daje wskazówki ale nigdy nie decyduje za nas, bo to my jako ludzie posiadający wolną wolę decydują o swoim życiu. Czasami jednak zdarza się ze na niektóre rzeczy czy sytuacje nie mamy wpływu. Wtedy Tarot jest w tanie określić taki moment i daje nam ostrzeżenie. 

Wróżka

Aby dobrze czytać Tarota potrzebna jest wiedza, zrozumienie wielu dziedzin i nauk, takich jak- astrologia, numerologia, parapsychologia, psychologia, religie światowe, oraz inne zagadnienia potrzebne by w pełni zrozumieć istotę człowieka a tym samym istotę Tarota.

Aby dawać dobre rady z Tarota należy być pozytywnie nastawionym do tej sztuki wróżbiarstwa. Należy zrozumieć, że Tarot ma być narzędziem pomocnym w dalszej drodze człowieka przez meandry życia. Dlatego osoby które wykorzystują Tarota do swoich celów, oraz te które poprzez Tarota chcą zaszkodzić innym, w pewnym czasie tracą swoje umiejętności i wróżby po prostu przestają się sprawdzać.

 W jakim stopniu jest sprawdzalność wróżb? To zależy od wielu czynników. Po pierwsze od osoby która wróży, czy w danym momencie jest wewnętrznie uspokojona i skoncentrowana na osobie której wróży osobiście czy ze zdjęcia. 

Po drugie od osoby, której się wróży, gdyż nie każdy człowiek jest podatny na wróżby. Ciężko jest wróżce dojść do podświadomości takiej osoby i odczytać z kart jego życie.

Po trzecie Tarot nie pokazuje sztywnej przyszło9ci tylko możliwości jakie staną nam na drodze, a wybór należy w dużej mierze od nas.

Dlatego też sprawdzalność wróżb jest różna. Raczej chyba nie ma takich wróżb które sprawdzają się w 100%. Najlepsi wróżbici osiągają około 80 procent sprawdzalności. 

Idąc do wróżki nie należy się bać, bo nie każda wróżka ma racje w tym co mówi nam. Należy brać to trochę z dystansem ale z drugiej strony z ciekawością i warto niektóre rady Tarota przemyśleć i odnieść się do nich w rzeczywistości.