Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Karty tarota

Mało znane Karty Tarota

Karty tarota

Tarot to karty, które powstały ponad 500 lat temu. Choć Tarot został użyty najpierw w grze Taroccino, Tarok, szybko został przyjęty jako narzędzie wróżebne. Tarot był głęboko zakorzeniony w europie średniowiecznej i renesansowej, ale w ciągu wieków urósł do rangi najlepszego narzędzia służącego poznawaniu przyszłości. Przez wieki powstawały rożne rodzaje kart Tarota odzwierciedlające jego prawdziwy obraz, i tradycję, oraz pokazujące nowe możliwości widzenia Tarota. Przedstawiamy najciekawsze, i mało znane talie Tarota.

Tarot Aquatic ( Wodny Tarot)

Jest nowoczesną interpretacją klasycznych kart Waita Ridera. Szybko staje się jedną z najpopularniejszych talii, ze względu na swoje piękno, głębię oraz dobrze przedstawiony obraz tradycyjnego Tarota.

Tarot Atora

Pomysłodawcą tej talii jest Robin Ator, który w ciekawy sposób przedstawia Tarota. Tarot ten powstał dla osób poszukujących orzeźwiającego podejścia do wróżenia. Karty te są bardzo bajkowe, kolorowe i przejrzyście zrobione.

Benedetti Tarot

Jest to bardzo wystylizowana karta pomalowana złotymi kolorami. Obrazy były inspirowane Tarotem Visconti. Tarot ten jest idealny dla tych , którzy szukają prostoty i elegancji w życiu.

Cat People Tarot ( Tarot ludzkich Kotów)


Tarot ten jest mistycznym przekazem archetypów oraz towarzyszących człowiekowi zwierząt- kotów. Talia ta jest doskonałym narzędziem dla marzycieli i idealistów, jest świetnym wyborem dla odgadywania natury ludzkiej wyobraźni. Tarot stworzony przez Panele Dolman Smith. jest to nowoczesna wersja, talii Ridera Waita, zaczerpnięta z z psychodelicznego wieku cyfrowego.

Nadzwyczajny Tarot, stworzony przez Michella Cohena


Jest to jeden z najrzadziej występujących i niezwykle współczesnych kart. Karty te tworzą surrealistyczny kolaż obrazów amerykańskiego konsumenta, niesamowicie przechwytujący archetypy wieku atomu. Jest to talia, dla osób, którzy starają się wykorzystać starą plemienną energię, do odczytania przyszłości.

Haindl Tarot

 

Jest to Tarot przedstawiający tradycję Indian ameryki, świętego Grala, I Cingu, Kabały i Run. Skupia w sobie wszelkie narzędzia wróżebne, które mają w sobie moc przewidywania przyszłości. Jest to talia dla mistyków i osób poszukujących oświecenia. 

Międzynarodowy Tarot ikoniczny

Jest to talia z tradycyjną symboliką okultystyczną ze szwajcarskiej ikonografii. Jest zabawna, bezpośrednia, i lubiana przez osoby wróżące.

Tarot Magii miłosnej


Karty te są hołdem dla gotyckich pism. Jest to talia dość przerażająca i mroczna na pierwszy rzut oka, ale celnie odkrywa prawdę przed pytającym

Tarot Palladini

W Tarocie tym wykorzystano elementy sztuki średniowiecznej, egipskiej i nowoczesnej. Jest to jedna z najbardziej popularnych talii wśród nowych studentów Tarota. 

Tarot Feniks

Jest to jeden z najpiękniejszych współczesnych kart Tarota. Poprzez żywe kolory i obrazy stylizowane, wprowadza nowe tchnienie w symbolikę Tarota.

Rosyjski Tarot ST Petersburg

Jest to praca Jurija Shakova, mistrza malarstwa miniaturowego w Rosji.  Bogate, ciemne obrazy nadają się do pytań dotyczących ludzkiego ducha, pragnień, oraz przedstawiają bardzo dokładnie przyszłe wydarzenia. Jest świetny dla osób, które pracują na co dzień z ludźmi, którzy mają problemy ze swoją tożsamością oraz psychiką.

Voodoo Tarot, Nowy Orlean

Jest to bogata talia przedstawiająca pierwotną duchowość człowieka. Opiera się ona na obrazach religii, która splata katolickie i afrykańskie wierzenia. To wyjątkowa talia używana do zadawania pytań dotyczących radości, wściekłości i życia duchowego człowieka. w idealny sposób ukazuje zamiary ludzi wobec siebie.