Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Zanczenie układów kart klasycznych we wróżbie

Interpretowanie układów kart

Gdy poznamy karty klasyczne, możemy zacząć wróżyć. Jednakże nasze wróżby staną się bardziej wnikliwe i pomocne, gdy dowiemy się, jak rozpoznawać i interpretować związki między kartami.  

W rozkładach kart należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów takich jak dominacja kolorów, przewaga niskich lub wysokich kart, kombinacje kart itp.
 

Po rozłożeniu kart spostrzegamy ich kolory, które dają nam dużo informacji. Jeśli większość kart jest czerwona to znak pozytywny, a jeśli czarna to należy się spodziewać, że osoba, której wróżymy, może oczekiwać zmiennych kolei losu, z licznymi wzlotami i upadkami.
 

Piki ♠ zawsze uważano za karty tajemnicze. Dlatego też przewaga pików zwykle oznacza przeszkody, zamieszkanie, nieoczekiwanie wydarzenia, urzędy. Rada dla osoby pytającej kart, to taka by starać się myśleć pozytywnie, powinien pomyśleć, zanim coś zrobi, lub zasięgnąć pomocy.
 

Dominacje kierów ♥ o dobry znak, gdyż zapowiada okres śmiechu, szczęścia radości. Kiery często wróżą sukces, spełnienie marzeń, związek, miłość.
 

Dominacja kar ♦ wskazuje na ważne sprawy finansowe i biznesowe, a także zwraca uwagę na praktyczną stronę życia.
 

Dominacja trefli ♣ to zapowiedź rozmaitych wrażeń, nowych zainteresowań ale tez przestroga przed nieznanym. Karty te akceptują potrzebę przyjaźni i wsparcia. Zbyt duża ilość trefli w rozkładzie odpowiada przecząco na zadane pytanie.


Przewaga niskich czy wysokich kart jest też znacząca w rozkładach. Jeśli większość kart w danym rozkładzie to karty wysokie, zwłaszcza asy i figury, to znak, że osoba, której wróżymy, może oczekiwać wielkich zmian w swoim życiu. Zmiany te będą ważne i wpłyną znacząco na życie.
 

Jeśli natomiast w rozkładzie przeważają karty niskie, oznacza to, że osoba, której wróżymy, będzie podążać w złym kierunku i czekają ją trudności.
 

Kombinacje kart też są niezmiernie ważne. Nie muszą te same karty leżeć koło siebie, ale np. jeśli mamy dwa Asy koło siebie to trzeba się im mocniej przyjrzeć. Trzy lub cztery jednakowe karty ogromnie wpływają na treść wróżby.
 

Trzy Asy wskazują na nowe możliwości i dynamiczne działanie.

Cztery Asy to zapowiedź potencjalnego sukcesu w każdej dziedzinie życia. Wielkie spełnienie marzeń.
 

Trzy Króle jeśli wyjdą przy rozkładzie dla mężczyzny, wskazują na użyteczne kontakty i dobre wsparcie ze strony innych osób. Jeśli wróżymy kobiecie, jest to zapowiedź większej liczby przyjaciółek, ewentualnie romans, i intensywne życie towarzyskie.
 

Cztery Króle dla mężczyzn oznacza wielką odpowiedzialności obowiązku. Dla kobiety to znak związków z mężczyznami oraz pojawienie się zazdrości.
 

Trzy Damy wskazują na nowe przyjaźnie z kobietami. Czasami jednak interpretuje się je jako zdradę.
 

Cztery damy to dla mężczyzny znak, ze może on znaleźć się w kompromitującej sytuacji. Dla kobiety oznaczają, ze inne panie pilnie się jej przyglądają i mówią o niej poza plecami.
 

Trzy Walety to znak niezgody. Osoba, której wróżymy, będzie musiała wkroczyć i uspokoić atmosferę.

Cztery walety zapowiadają kłopotliwa imprezę, spotkanie, kłótnie.
 

Trzy dziesiątki to znak finansowej poprawy.

Cztery dziesiątki zapowiadają zmianę na lepsze. Nowy etap do przebycia, bardziej pozytywniejszy.
 

Trzy dziewiątki to znak szczęścia i spełnienia. Czasami mówi o stosunkach intymnych

Cztery dziewiątki to zapowiedź ciąży.
 

Trzy ósemki to znak, że trudności finansowe miną.

Cztery ósemki to oznaka obaw o finansowa stronę życia i pojawienie się problemów w interesach.
 

Trzy siódemki to znak chwilowego zatrzymania się. Osoba powinna ignorować komentarze i opinie innych

Cztery siódemki wskazują, że osoba będzie czułą się osamotniona i izolowana.
 

Gdy obok rozkładu pojawia się as, warto przyjrzeć się kartom leżącym obok niego, gdyż często właśnie od nich zależy dokładna interpretacja.
 

Jeśli w otoczeniu asa karo znajdzie się kilka kierów, jest to jest to ostrzeżenie że osoba ta nie może mieszać interesów z przyjemnościami

Jeśli As karo otaczają trefle, to znak załamania finansowego. finansowego takiej sytuacji łatwo jest wpaść w popłoch
 

Jeśli w otoczeniu asa pik znajdzie się kilka kierów, będzie to zapowiedź wielkich emocjonalnych wzlotów i upadków.

Jeśli as występuje wśród kilku kar, to znak sukcesów które będą następować po sobie.
 

Jeśli w otoczeniu asa kier wystąpi kilka trefli, to znak że pewien związek, uczucie się zakończy, chyba że as trefl jest odwrócony, co zapowiada odwrócony problem uczuciowy.

Jeśli wokół asa kier pojawi się kilka kar, będzie to znak miłości oraz podróży.
 

Jeśli w otoczeniu asa trefl znajdzie się kilka kar, będzie to znak wzrastającego dobrobytu i rosnącej pozycji. Jeśli as trefl wystąpi wśród kilku pików, jest to zapowiedź trudności finansowych.

Jeśli towarzyszą mu kiery, oznacza to miłość lub romans.
 

Duża liczba figur w rozkładzie, rozkładzie zapowiedź przyjęcia lub wielkiego wydarzenia towarzyskiego. Jeśli obok waleta z znajdzie się król lub dama, to znaczy ze naszego klienta chroni jakaś osoba. Dama pik znajdująca się między królem a inną damę, świadczy o rozpadzie związku.