Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Księga przemian I Ching

I Ching, Księga Przemian

 

 Chińskie Wróżby online

 

Najpopularniejszą wróżbą pochodzącą z Chin jest I Cing ( Ching). I Cing czyli inaczej Księga Przemian, jest zbiorem 64 heksagramów używanych podczas przepowiadania przyszłości. Oprócz zbiorów graficznych symboli, znajdują się tam również filozoficzno- wróżbiarskie komentarze, ujęte w kolejnych 64 rozdziałach.

Tradycyjnym narzędziem służącym do układania heksagramów sa łodygi krwawnika. Obecnie jednak używa się do tego celu 3 monet, które rzucamy sześć razy. Jeden rzut monetami, to jedna linia heksagram. Większość orłów to ciągła linia jang, a większość reszek to linia przerywana, jin.

W I Cingu nie zadajemy pytań na tak i nie, gdyż I Ching odpowiada ogólnie i każdy z nas znajdzie dla siebie odpowiedz.

księga ta jednak daje nam wskazówki, co zrobić by było dobrze, jak wybrnąć z pewnych sytuacji. Udzieli porady, ale nie opisze tego co będzie.

 

Czasami wskaże na niedostrzegany wcześniej aspekt problemy.

 

Masz problem? opisz go pokrótce a I Cing przedstawi rozwiązanie sprawy. Skupiam sie na problemie i posiłkuje I Cingiem oraz kartami Tarota. 

Usługa mailowa 

mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nizej link do płatności

ZAMAWIAM    

25 zł