Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Znak zodiaku Strzelec

Horoskop dla Strzelca

{niftybox width=450px}STRZELEC 21 listopada- 21 grudnia{/niftybox}

Strzelec
 

Strzelec jest znakiem ognistym, a symbolizowany jest przez łucznika, strzelca czy centaura, który napina swój łuk. Jest magnetycznym znakiem, i pozostaje on pod rządami planety Jowisz. Urodzeni pod tym znakiem wyróżniają się szczerością, otwartością i optymizmem. Mają ogromne poczucie sprawiedliwości, są tolerancyjni, i bardzo ludzcy. Są szlachetni i nawet wyrozumiali. Są bardzo wytrwali w działaniu, choć w dążeniu do celów są skłonni się poruszać po wąskim torze, przez co umyka ich uwadze wiele z tego, co mogłoby być im pomocne.

Zazwyczaj wiodą bardzo przyzwoite życie. Są troskliwi o najbliższych.

Mają dużą siłę woli, okazują wielką niezależność i uważają, że powinni prowadzić swoje sprawy i przeżywać swoje życie na własny sposób.

Są impulsywni, wszechstronni, i często podejmują nagłe decyzje, które przewracają ich dotychczasowe życie do góry nogami.

Strzelce są dziwnie skłonni do teoretyzowania i snucia domysłów co do wyników różnych zdarzeń. Mają dobrze rozwiniętą intuicję. Gdy intuicja podpowiada im zmiany to co robią. Strzelec nie jest jednostajny, zmiany dla niego to coś normalnego i nie boją się ich.

Słabsze typy Strzelców wykazują skłonność do pretensjonalności, próżności.