Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Znak zodiaku Skorpion

Horoskop dla Skorpiona

{niftybox width=450px} SKORPION 21 października- 21 listopada{/niftybox}


 

Skorpion to znak ujemny i wodny, a włada nim ognista planeta wojny- Mars. Jego poddanych cechują skrajności i sprzeczności.

Są bardzo magnetyczne, mają w sobie wielką energię, i pasję do działania. Są osobami, które wiedza w która stronę idą. W uczuciach są jednocześnie delikatni i skomplikowani w swym postępowaniu i sposobie myślenia.

Są bardzo inteligentne, mają wielką wiedzę i bystrość umysłu, którą wykorzystują na co dzień.

Prawie wszystkie osobniki z tego znaku wykazują skłonności do wyniosłości, próżności i samozadowolenia. Często sprawiają wrażenie osób nawiedzonych, szokujących. Są odporne i wytrwałe, i rzadko zniechęcają się niepowodzeniami.

W głębi serca są wielkimi idealistami. Umieją ukrywać swoje uczucia, potrafią mieć maskę na twarzy. Żyją swymi emocjami i często ich nie ujawniają.

Skorpiony na wyższym poziomie są zawsze gotowe do walki w obronie słabych i gnębionych. Potrafią ciężko pracować i nigdy się nie oszczędzają, a jeśli maja ambicję, nic nie Mozę stanąć na drodze do jej zaspokojenia.

Urodzeni pod tym znakiem mają często wyraźne zdolności metapsychiczne i pociąga ich studiowanie zjawisk nadprzyrodzonych. Często Skorpiony poświęcają całe swoje życie pasjom i oddają się im bez reszty.