Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Znak zodiaku Lew

Horoskop dla Lwa

{niftybox width=450px}LEW 21 lipca- 21 sierpnia{/niftybox}

Lew
 

Lew jest znakiem dodatnim i ognistym. Rządzi nim rozpalone męskie i silne Słońce. Osoba urodzona pod tym znakiem ma w naturze odwagę, lojalność, energię, godność i talent przywódczy.

Czułość i wrażliwość są charakterystyczne dla tych osób. Są lojalne wobec bliskich, mają wielu przyjaciół. Czasami zbyt bardzo wierzą szczególnie tym którzy ich wielbią.

Naturę mają prosta i szlachetną. Strach duchowy czy fizyczny jest im obcy, i kiedy zostają pobudzeni, staja się wielkimi wojownikami. Prowokować Lwa lepiej nie warto, gdyż wpada wtedy w gniew.

Urodzeni pod znakiem Lwa są bezpośredni i otwarci w mowie i wyrażaniu opinii. Czasami bywają bardzo nietaktowi, ale nic sobie z tego nie robią.

Bywają surowi i pełni grubiaństwa, nawet wobec osób, które darzą głębokim uczuciem. Bardzo szybko się gniewają gdy ktoś godzi w ich honor i godność.

Ich przekonania są ugruntowane w młodym wieku i ciężko jest zmienić z czasem.

Ich ambicja jest ogromna, a siła woli imponująca, nie jest zatem dziwne, że zazwyczaj pokonują wszelkie trudności. Gdy dążą do swoich celów są bezlitośni.

Ludzie tacy rodzą się by grac rolę przywódców i wielkich tego świata. Blask sławy i pieniędzy jest im sądzony, jeśli tylko tego zechcą.

pieniędzy finansach zazwyczaj Lwom fortuna sprzyja. Czasami Lwy maja przejawy altruistyczne. Pośród Lwów znaleźć można jednak osobniki chełpliwe, wulgarne i aroganckie.