Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Znak zodiaku Byk

Horoskop dla Byka

{niftybox width=450px}BYK 21 kwietnia-21 maja{/niftybox}

Byk
 

Jest to znak przyziemny, i jest symbolizowany przez Byka. Byk jest reprezentantem natury oraz płodności. Planeta, która włada znakiem to Wenus.

Byki nigdy nie tracą kontaktu z Ziemią, nawet jak mają swoje fantazje.

Mają zdrowy rozsądek, są zrównoważeni i weseli. Mają praktyczne poglądy, lubią swoją pracę i nie wstydzą się pracy fizycznej.

Byki są bardzo wytrwałe i stałe w zamierzeniach. Będą koncentrować swą uwagę na określonym celu i nie pozwolą się od niego oderwać. Mają wesołe usposobienie i niełatwo wpadają w gniew.

Są osobami zazwyczaj bardzo sprawiedliwymi, którzy wszystko starają się robić bez krzywdy dla innych. Byk posiada umysł bardzo chłonny i podatny na innych ludzi, dlatego tez Byki powinny uważać by nie wpaść w sieci intryg.

Odnoszą duże sukcesy towarzyskie i są lubiane w rodzinie. Byki umieją narzucać również wolę innym przez to, iż umieją rozpracować daną jednostkę i we właściwy sposób przekazują pewne informacje.

Urodzeni pod tym znakiem rzadko miewają trudności z przyciąganiem swych zwolenników, czy to w sprawach wiążących się z interesami, czy z ruchem czy projektem. Powinny jednak się wystrzegać, by ich intuicja i rozsądek nie zostały zachwiane przez doradzenie innych osób.