Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Horoskop 2016 wrozba-online.pl

Horoskop 2016

Astrologiczne Horoskopy są niezwykle przydatne w życiu człowieka. Zazwyczaj wyróżniamy Horoskopy Urodzinowe, tworzone na podstawie daty urodzenia danej osoby, Horoskopy dzienne, tygodniowe czy miesięczne ale najbardziej interesujące są te roczne, które przewidują możliwe tendencje na przyszłość każdego ze znaków zodiaku. 

Prognozy te mają wielkie znaczenie i zastosowanie w życiu człowieka, niezależnie od miejsca urodzenia, statusu społecznego, zawodu czy wieku.

Mamy nadzieje że Horoskop na nowy 2016 rok będzie dobrą wskazówką na przyszłość dla każdego znaku zodiaku.


Baran 2016
Rok 2016 dla Baranów ( 21 marca- 19 kwietnia), zapowiada się znacznie lepiej niż w 2015 roku. Druga połowa roku będzie bardziej sprzyjająca budowaniu bliskich relacji z druga połówką.
Miesiące, marzeń i kwiecień będą bardzo korzystne pod kątem znalezienia odpowiedniej osoby do życia. To samo tyczyć się będzie małżonków którzy odnajdą pełnię szczęścia dzięki sprzyjającym okolicznościom.
W odniesieniu do pieniędzy i finansów, ostatni kwartał roku będzie najbardziej wydajny i wspaniałomyślny.
Na jesień, zimę zdrowie będzie bardziej dopisywać, niż w okresie cieplejszych dni.
Obfite Łaski Saturna i Neptuna będą wspierały Barana w dobrych relacjach międzyludzkich.


Byk 2016
Dla Byków ( 20 kwiecień- 20 maj) rok 2016 będzie niezwykle twórczy i udany w odniesieniu do kariery i pracy. Będzie to dobry czas dla wszelkich umów zawodowych czy handlowych. Pierwsze trzy miesiące roku będą bardzo bezpieczne i wspaniałomyślne pod tym kątem.
Sierpień i wrzesień przyniesie uznanie i wsparcie w pracy. Około listopada Byki mogą mieć okres rozwoju zawodowego.
Maj będzie dobrym czasem dla związków, namiętności i intymności. Warto w tym czasie zaplanować podróż, gdyż może okazać się że wyjazd taki odmieni życie wielu Byków.
Najbardziej produktywnym i ważnym miesiącem dla finansów i pracy może być grudzień.
Jowisz będzie chronić zdrowie i witalność osób spod tego znaku przez prawie cały rok.
W lipcu i październiki będzie dobry czas na rozkwit harmonijnej relacji z przyjaciółmi i bliskimi osobami.
 

Bliźnięta 2016
Będzie to bardzo niezwykły rok dla osób urodzonych w znaku Bliźniąt ( 21 maja- 21 czerwca). Będą mogły osiągnąć zyski finansowe, zawodowe, rozwojowe. Te Bliźnięta które planują rozwój własnej firmy czy otwarcie nowej działalności, będą mieć dobry czas na zrobienie kroku do przodu.
Słońce zwiększy dynamikę w pracy, a w miesiącach czerwcu i wrześniu będzie możliwość polepszenia finansów poprzez dobre decyzje.
Ostatnie trzy miesiące roku będą też niezwykle pomyślne dla inwestycji w projekty długoterminowe.
Co więcej, Wenus będzie hojny dla słodkiego i szczęśliwego związku między partnerami.
Zaleca się w tym roku podjęcie wszelkich starań utrzymania zdrowia na dobrym poziomie. Jeśli coś będzie dolegać Bliźniakowi, warto od razu udać się do lekarza i nie bagatelizować symptomów.


Rak 2016
Ten rok dla wielu Raków (22 czerwca- 22 lipca) może być obiecujący pod kątem nieoczekiwanych korzyści pieniężnych za sprawą łaskawego Neptuna.
W biznesie i pracy zawodowej, ludzie spod tego znaku będą osiągać sukces i renomę głównie dzięki ich oryginalnym pomysłom, kreatywności i roztropności.
Ostatnie trzy miesiące roku będą niezwykle wydajne w tym zakresie.
Wspaniałomyślność Jowisza, wielu osobom spod tego znaku, ześle szczęście uczuciowe, szczególnie w okresie od mają do września.
W Zdrowiu warto zwrócić uwagę na układ odpornościowy.


Lew 2016
Niekorzystne wpływy Urana i Plutona mogą powodować w życiu Lwa ( 23 lipca- 22 sierpnia) w 2015 roku dość duże problemy szczególnie zawodowo- finansowe.
Jednak warto wykorzystać pozytywnie takie miesiące jak marzec i lipiec, gdyż może to być dobry okres dla osób ambitnych, gdzie będą mogli odbić się od dna.
Dla zysków finansowych najbardziej hojny miesiąc to grudzień.
Rodzinne więzi będą silne przez cały rok, a w okresie od kwietnia do grudnia relacje partnersko -rodzinne będą niezwykle szczęśliwe.


Panna 2016
Będzie to najbardziej kreatywny i napędowy okres w sferze kariery zawodowej u wielu Panien ( 23 sierpień- 22 września). Okres marca będzie dość decydujący, dające Pannie wiele nowych możliwości rozwojowych.
Druga połowa 2016 roku będzie bardziej korzystniejsza dla Panien w sferze uczuciowej. Szczególnie młode małżeństwa będą mieć okres rozkwitu w tym również oczekiwania narodzin dziecka.


Waga 2016
Sytuacja finansowa będzie w tym roku dla Wag ( 23 września – 22 października) niezwykle ważna, ale też i pozytywna. Wagi mogą mieć dość duże osiągnięcia w sferze zawodowej, a tym samym finansowej. Planeta Uran zwiększy wiele twórczych cech w Wadze, dlatego też niekoniecznie każda Waga będzie szla w stronę polepszenia warunków finansowych, tylko samospełnienia się w jakiejś sferze życia, związanej z zainteresowaniem, czy hobby.
Środek roku będzie idealnym czasem na załatwienia zawodowe, na podróże służbowe i ogólnie ruch.
Na rozkwit romansu, zwiększenie namiętności między partnerami, najbardziej hojnym okresem będą miesiące- styczeń, kwiecień oraz grudzień.


Skorpion 2016
Rok 2016 dla Skorpionów ( 23 października- 21 listopada),będzie naprawdę wspaniałomyślny, szczególnie pod kątem zysków finansowych, wyróżnienia zawodowego i szczęśliwego życia rodzinnego.
Dochody pieniężne będą pochodzić z takich źródeł, jak skok płac, zwroty z inwestycji, loterie, nagłe zastrzyki finansowe.
Najbardziej produktywne okresy w tym zakresie to kwiecień oraz grudzień.
Miesiące wiosenne będą najlepsze do manifestacji talentów i umiejętności.
Środkowe dwa kwartały roku będą najbardziej życzliwe w sferze miłości i intymności.

Strzelec 2015
Będzie to bardzo pomyślny i obiecujący rok dla budowania bliskich relacji uczuciowych, tworzenia nowych związków, ratowania relacji, poznawania nowych ludzi itp.
W kwestiach zawodowych nie będzie tak dużo skoków do przodu, raczej będzie stabilizacja i pilnowanie tego co jest. Planety pomogą Strzelcom w trudnych , nieprzewidzianych sytuacjach zawodowo- finansowych. Warto utrzymywać optymizm i nadzieje na rozwiązanie kłopotów, które okażą się w konsekwencji przejściowe.
Partnerstwo w biznesie będzie musiało opierać się na rozmowie, i tym samym kierunku rozumowania między współpracownikami, czy współwłaścicielami.
Okres jesieni będzie niezwykle korzystny dla singli spod tego znaku, gdyż będą dokonywać bardzo poważnych wyborów uczuciowych.
 

Koziorożec 2016
Ogólnie rzecz biorąc będzie to przyjemny rok dla większości Koziorożców ( 22 grudzień- 19 stycznia). Ten rok może być czasem płodności dla większych i lepszych osiągnięć które będą przekładać się na kolejne lata. Może to oznaczać ze niektóre Koziorożce zacząć coś nowego w tym roku, co z czasem po latach będzie dawać im wymierne zyski.
W okresie wiosennym, te koziorożce które będą planować zmiany zawodowe będą mieć szczęście w tej materii.
Dla polepszenia i wzbogacenia rodzinnych więzi, będą niezbędne konkrety i kompromisy.


Wodnik 2016
Będzie to bardzo zmienny rok dla dużej ilości osób urodzonych w znaku Wodnika ( 20 stycznia- 18 lutego). Wodniki nie będą zbyt często poznawać nowe osoby, ani tworzyć nowe pomysły, czy nowe kierunki życiowe.
Wszelkiego rodzaju nieporozumienia między partnerami i ogólnie w życiu uczuciowym będzie można uniknąć poprzez konstruktywne i spokojne rozmowy.
Letnie miesiące będą idealnym momentem na wycieczki które wielu Wodników wzbogacą o nowe doświadczenia.
Najlepszym okresem na biznesy będą miesiące czerwiec, i lipiec.


Ryby 2016
Będzie to rok umiarkowany dla większości Ryb ( 19 luty- 20 marzec). Najbardziej będzie korzystny dla osób z głowa pomysłów i takich którzy są już w tej chwili przedsiębiorczy i zaradni.
Najlepszym okresem na nowe przedsięwzięcia będzie okres wiosennych dni.
W miłości i życiu rodzinnym powinien panować spokój i równowaga.
Ryby powinny dążyć do ulepszenia swojego życia poprzez prace nad swoim charakterem, i dostrzeganiu problemów emocjonalnych, które hamują rozwój.
Dzięki uświadomieniu sobie problemów wiele Ryb będzie mogła stworzyć nowy plan działania by osiągnąć upragnione szczęście.  

{jcomments on}