Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżba za darmo

Darmowa wróżba uczuciowa

 

 

Darmowa wróżba uczuciowa z kart Tarota

 

Każdy z nas pragnie stworzyć w naszym życiu zrównoważony i szczęśliwy związek z druga osobą. Często przeżywamy rozczarowania, jesteśmy zawiedzeni partnerami, nie wierzymy w miłość, ale gdzieś podświadomie i tak jej pragniemy.

Staramy się odnaleźć klucz do szczęśliwego związku. Dzięki kartom tarota jesteśmy w stanie pokierować naszym życiem w sposób świadomy wiodący ku szczęściu i miłości.

Tarot to niezwykłe narzędzie wróżebne umożliwiające nie tylko wgląd w naszą przyszłość, ale również ukazujący nasze uczucia, emocje, pragnienia, oraz myśli drugiej osoby.

To bardzo rozwinięty system wróżebny, który ujawnia prawdziwe oblicze naszego jestestwa, tego kim jesteśmy i kim pragniemy być.

Każdy Arkan z 78 kart tarota ma jakiś związek z życiem uczuciowym.

Zazwyczaj losujemy karty tylko wybierając duże Arkana, jednak przedstawiamy Wam dzisiaj darmową wróżbę, losowanie kart na życie uczuciowe z Mniejszych Wtajemniczeń  Tarota. 

Kielichy w Tarocie odpowiadają za ludzkie uczucia i emocje oraz potęgę miłości lub jej brak. Mówią o naszych związkach z innymi ludźmi i światem zewnętrznym. Pozytywnym impulsem Pucharów jest to że dają nam jasne i wyraźne wskazówki co do miłości ,romansów, flirtów, sfery zmysłów i wyborów, które mogą się pojawić w tej części naszego życia.

Jeśli nie znasz oznaczeń numerologicznych kart tarota to wystarczy ze zadając konkretne pytanie związane z życiem uczuciowym wybierzesz intuicyjnie liczbę od 1 do 14. Jeśli znasz oznaczenia kart wystarczy ze weźmiesz kartę , podzielisz ją na 14 części wytniesz karteczki i oznaczysz je numerycznie. Potem będzie można dokonać losowania numeru na konkretne pytanie.

 

Zadaj konkretne pytanie.......

Wylosuj numer.........

 

 


1 As Pucharów

karta ta mówi o szansie na znalezienie prawdziwego szczęścia związanego ze sferą uczuciową. W relacji partnerskiej mówi o prawdziwej miłości, o zaufaniu i szczęściu.

Jako rada karta mówi o tym byś skorzystał z szansy, która się pojawiła,gdyż przyniesie Ci duży sukces.

Możliwe że odczuwamy lub będziemy odczuwać początkowe stadia miłości lub romansu. Możemy mieć poczucie, że nasze uczucia względem danej osoby się pogłębiły.

Uważaj jednak by emocje nie wzięły górę nad trzeźwą oceną sytuacji.

Wystarczy ze otworzysz oczy, a dostrzeżesz prawdę i rozpoznasz, co może do Ciebie należeć.

Jeśli jesteś osobą samotną już niedługo ulegnie to zmianie i spotkasz na swojej drodze osobę z którą będziesz mieć szansę stworzenia poważnej relacji uczuciowej.

Odpowiada pozytywnie na zadane pytanie.

 

2 Pucharów

Okaż swoją miłość do drugiego człowieka lub wyciągnij do niego przyjazną rękę. Karta ta często zwiastuje spotkania z drugą osobą, spotkania miłosne, randki, schadzki i romantyczne uniesienia.

Jest to karta mówiąca o spotkaniach z drugą osobą. Jeśli jesteś osobą samotną to niedługo zaczniesz spotykać się z osobą z którą będziesz mógł coś stworzyć. Jeśli już się z kimś spotykasz to masz duże szanse na to by stworzyć co fajnego z tej relacji.

Jeśli jesteś już w poważnej relacji, może warto wrócić się trochę do przeszłości i zacząć z partnerem gdzieś wychodzić.

Aby osiągnąć harmonię uczuciową, obie strony muszą nauczyć się akceptować i szanować odrębność partnera i o tym też warto pamiętać.

Odpowiada pozytywnie na zadane pytanie.

 

3 Pucharów

Karta ta określa dobrą zabawę, świętowanie, przyjaźnie, udane życie towarzyskie. Bardzo często tez odzwierciedla zaręczyny, zaślubiny a nawet narodzenie dziecka. Jest to karta świadcząca o tym e dwie osoby będąc ze sobą szczęśliwe dzielą się tym szczęściem z innymi. Jeśli jesteś osobą samotną to już niedługo wejdziesz w ciekawe środowisko nowych ludzi, którzy odmienią twoje życie.

 Jeśli zaczęłaś się spotykać z jakimś mężczyzną to będzie możliwość rozwoju tej znajomości a na przyszłość nawet ślubu z nim, no chyba że ten ktoś jest już kimś zajętym, wtedy ta karta będzie określać trójkąt uczuciowy.

Odpowiada pozytywnie na zadane pytanie.

 

4 Pucharów

Karta ta jest karta neutralną, i mówi o plusach i minusach danej relacji czy ogólnie życia uczuciowego.

Zazwyczaj reprezentuje związek który już dużo przeszedł, w którym czujemy się osamotnieni, niepewni, znudzeni,. Karta ta określa również związek z rozsądku, gdzie nie ma obopólnej miłości i partnerzy nie są do końca dopasowani do siebie.

Czwórka Kielichów mówi o apatii i bierności w miłości, o wycofaniu się i zwątpieniu w siebie .

Pamiętaj jednak by nie brać niczego osobiście do serca. Pozbądź się wrażenia, że tylko ty cierpisz, tylko ty ponosisz winę, tylko ciebie nikt nie kocha. Życie może wydawać Ci się trudne i nieciekawe. Możesz mieć poczucie utknięcia w martwym punkcie. Pierwszym krokiem do rozwiązania twojego problemu powinna być świadomość tego czego tak naprawdę chcesz od życia i od miłości.

Karta neutralna

 

5 Pucharów

Jest to bardzo nieprzyjemna karta uczuciowa, zwiastująca rozstanie, odejście od miłości, poczucie braku miłości. Możemy odczuwać ból, smutek i żal z powodu straconych nadziei czy okazji na miłość. Emocjonalnie opieramy się przeciwko zmianom, nie chcemy dopuścić do naszej świadomości nowych wydarzeń, nowych znajomości. Możliwe że zbyt kurczowo trzymamy się przeszłości wierząc, że jeszcze nic nie jest stracone i że uda nam się odbudować to co straciliśmy w miłości.

Czas więc zerwać więzy, nie bać się utraty jednej rzeczy, która wkrótce zostanie zastąpiona przez inną. Ta karta zaprasza nas do przyjęcia zmian u wyrażenia zgody na to, by poniósł nas prąd.

Odpowiada negatywnie na zadane pytanie.

 

6 Pucharów

Jest to karta słabości i cierpień sercowych. Zapowiada oziębłość oraz zwykłą rutynę życia uczuciowego. Mówi często o końcu związku, o kłopotach, smutkach w relacji oraz o separacji.

Nie zawsze otrzymujemy to czego pragniemy w danym momencie, ale zawsze otrzymujemy to co jest nam naprawę potrzebne w danej chwili do szczęścia. Jeśli uważasz, że osoba o która konkretnie pytasz jest tym kimś z kim chcesz być, zastanów się przez chwilę czy bez tej osoby jesteś w stanie żyć.

 Nie zawsze jest tak jak chcemy, warto o tym pamiętać, bo czasami rozstanie się z kimś zakończenie danej relacji daje nam równocześnie wyzwolenie i otwarcie się na nowe znajomości.

Odpowiada negatywnie na zadane pytanie.

 

7 Pucharów

Jest to piękna karta mówiąca o miłości odwzajemnionej, o zadowoleniu z siebie, i o marzeniach które mają szanse się spełnić.

Będziemy mieć koło siebie wiele możliwości, dlatego też trzeba uważać na podejmowanie właściwych decyzji. Uważaj by zbytnio nie fantazjować i żyć złudzeniami. Może ktoś wyzna Ci uczucie, może spotkasz odpowiednią osobę na swojej drodze. Uważaj jednak na wygórowane oczekiwania względem innych. Może Ci się wydawać ze wszystko masz ale też zwróć uwagę czy część z tych doświadczeń nie jest ułudą, czymś nierealnym.

Odpowiada pozytywnie na zadane pytanie.

 

8 Pucharów

Przed Tobą okres przejściowy. Jest to czas lub cykl w naszym życiu, kiedy musimy ruszyć z miejsca, odejść od tego, co zastane, pójść nową drogą. Karta ta często mówi o poczuciu odchodzenia od danej relacji. Jeśli my tego nie czynimy robi to nasz partner. Jedna ze stron wyraźnie się oddala. Uświadomimy sobie że czas zacząć od początku. Będzie to krok ku lepszemu życiu. Nie obawiaj się tej wędrówki, gdyż czasami lepiej jest od czegoś lub kogoś odejść by znaleźć upragnione szczęście.

Odpowiada negatywnie na zadane pytanie.

 

9 Pucharów

Karta ta zwiastuje jesień uczuć w danej relacji. Możesz podświadomie odczuwać, że zmiana uczuciowa jest już bliska.

Czasami ta karta określa stałą relację partnerską w której brak już wigoru, namiętności i energii. Jeszcze nic nie jest stracone, ale warto zacząć działać w kierunku poprawy.

 Jeśli jesteś osobą samotną karta ta będzie mówić o tym, że już niedługo w tej sferze życia się coś zmieni.

Karta neutralna.

 

10 Pucharów

Jest to najpiękniejsza karta miłości, która mówi o spełnieniu marzeń, o założeniu rodziny, o poznaniu odpowiedniej osoby dla siebie.

Jeśli pytamy o aktualną relację, związek, czy małżeństwo, karta ta daje nam nadzieje na to, że wszystko ułoży się bardzo pomyślnie.

Jeśli jesteś osobą samotną nie martw się to już niedługo ulegnie zmianie i poznasz swojego partnera życiowego.

Odpowiada pozytywnie na zadane pytanie.

 

11 Giermek Kielichów

karta ta mówi o młodzieńczej energii, w tym przypadku miłości romantycznej i wyidealizowanej. Ta karta może oznaczać pojawienie się w naszym życiu nowego kochanka- młodego, pełnego fantazji, nieco naiwnego, ale wrażliwego.

Karta ta zwiastuje o beztroskich spotkaniach z osobą która jesteśmy zainteresowani. Mówi o niezobowiązujących flirtach ,romansach, przygodach ale o niczym poważnym, przyszłościowym. 

Tak więc możemy spodziewać się romansu, nowych podbojów lub niezobowiązującej intymności.

 

12 Rycerz Kielichów

Karta ta określa bardzo często powrót jakiejś osoby z przeszłości i nagłe wejście w nasze życie.

Karta ta też mówi o kochanku który jest wspaniałym człowiekiem, pełnym uczucia, czaru.

Osoba ta może być obdarzona wyobraźnią, ale nierealnie podchodzi do życia uczuciowego, a głównie do tworzenia związków.

 

13 Królowa Kielichów

Karta ta pokazuje nam, że emocjonalnie zrozumienie zajmuje teraz ważną pozycję w naszym życiu albo zajmie ją w najbliższej przyszłości.

Mamy wszystko co jest nam potrzebne, by zrozumieć, jak czują się inni, podejść z empatią do trudnej sytuacji, udzielić komuś wsparcia i obdarować bezwarunkowo, szlachetną miłością.

Królowa Kielichów może reprezentować kogoś zarówno kobietę jak i mężczyznę, kto pojawi się w naszym życiu, aby pomóc nam pozytywnie wpływać na nasze uczucia. Taki ktoś tylko czeka, aż się otworzymy.

Czasami karta ta też odpowiada, że tak bardzo pragniemy poświęcić się pomocy lub miłości do kogoś, że tłumimy własne potrzeby emocjonalne.

 

14 Król Kielichów

Król Kielichów oznacza, że mądrość, dojrzałość emocjonalna i przewodnictwo są obecnie ważnymi energiami w naszym życiu. Chodzi o stabilność, wspieraną przez wyważone podejście do aktualnych wydarzeń, dzięki temu przejdziemy pomyślnie przez wszelkie zawirowania.

Karta ta ukazuje naszą zdolność do właściwego wykonania zadania, świadomość faktów i poczucie, że akceptacja i samodyscyplina pomogą sprawić, by zaszła pożądana zmiana.

Znaleźliśmy się właśnie w miejscu, gdzie dojrzałość emocjonalna pomaga nam działać w sposób kreatywny w związku.