Wróżba, Wróżby online tarota

Wróżby. Tajemnica przyszłości zostanie Ci odsłonięta. Porady życiowe od doradców ezoterycznych

Wróżby i przepowiednie. Prawda czy fałsz?

Czy wróżby się spełniają?

Wróżyć można właściwie ze wszystkiego, gdyż wszystko jest znakiem, który ukrywa metafizyczną siłę. Jest wiele metod wróżenia, a najpopularniejsze z nich są karty, Tarot, Astrologia, I- Ching, wróżenie z fusów, itd.

Wszystkie te sposoby odgadywania przyszłości nie są jednakowe pod względem interpretacji. Jedne wróżby są bardzo dokładne, a inne mogą odpowiedzieć pozytywnie lub negatywnie na pytana.

Należy jednak zrozumieć, że wróżby nie są nieomylne. Spełnienie wróżby zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest nastawienie wróżbity, wróżki. Jeśli wróżka głęboko wierzy w moc nadświadomości i w skupieniu interpretuje karty, to ma szanse by przepowiedzieć prawdę. Gorzej jest w wypadku wróżek które od tak stawiają karty, i mało wgłębiają się w ich tajemnice.

Innym czynnikiem warunkującym sprawdzalność wróżby jest postawa pytającego. We wróżbach nie chodzi o to by przepowiedzieć piękną przyszłość, ale aby odsłonić prawdę. Często zdarza się że klienci pragną usłyszeć piękne słowa, a gdy słyszą coś zupełnie innego, buntują się i obwiniają za swoje przyszłe porażki karty. Jeśli np. Tarot radzi komuś iść tą a nie inną droga to jeśli nie pójdziemy nią lub nic nie zrobimy, nasz los się nie odmieni, i nie jest to wina kart tylko nas samych.

Powodzenie wróżenia zależy tez od dnia, w którym się wróży. Jeść osoba wróżąca jest zmęczona, ma własne problemy i nie umie się od nich odseparować w trakcie stawiania kart to wtedy przekaz przyszłości nie jest kompletny a interpretacja zła.

Czasami wróżby a w szczególności te, które są rozbudowane i które mówią o szczegółach, mogą przedstawiać tylko nasz podświadomy świat pragnień, nie prawdziwy przekaz intuicji. To prowadzi do nie spełnienia się wróżby gdyż mówi ona głównie o naszych marzeniach, a jak wiemy niektóre nie są realne a do niektórych należy dążyć by je osiągnąć.

żliwiającym wejście w nadświadomość, wtedy wróżba taka ma szansę się spełnić. Należy jednak zrozumieć, że to co pokazują karty to są najbardziej możliwe drogi jakie stoją przed nami, które możemy obrać, ale niekoniecznie tą droga akurat pójdziemy. Często karty ostrzegają przed jakimiś wydarzeniami niemiłymi, mówią o tym co jest od nas niezależne i na co mamy zwrócić uwagę.

Istnieją wróżbici, którzy mówią bardzo ogólnie, i zazwyczaj taka wróżba się spełnia. Nie są oni jednak zazwyczaj traktowani zbyt poważnie. Poważnie nie traktuje się również Horoskopów, które są pisane masowo. Horoskop Indywidualny jest jedynym przekazem, który może być prawdziwy jeśli korzystamy z Astrologii.

{jcomments on}